Formacionet zyrtare: Llapi – Gjilani

Periskopi.com Sporti

Janë publikuar formacionet zyrtare për ndeshjen Llapi – Gjilani.

Tahir Batatina dhe Ismet Munishi kanë gati skemat për ndeshjen e sotme mes Llapit dhe Gjilanit, shkruan Periskopi.

Ndeshja do të jetë me rëndësi të madhe për Gjilanin që të ruajë kreun, por edhe për Llapin që të vazhdojë ecurinë e mirë.

Ndeshja mes Llapit e Ballkanit luhet me fillim nga ora 13:30.

Më poshtë mund t’i shihni formacionet zyrtare për këtë ndeshje.

Llapi: Coric, Idrizi, Prençi, Shabani, Krasniqi, Selmani, Emini, Ramadani, Veliu, Riviera, Firmino. Kryetrajneri: Tahir Batatina

Gjilani: Koliçi, Useini, Halili, Hajdari, Hoxha, Musolli, Dabiqaj, Razak, Aziz, Progni, Krasniqi. Kryetrajneri: Ismet Munishi /Periskopi/