Formacionet zyrtare: Manchester United – Copenhagen

Periskopi.com Sporti

Janë publikuar formacionet zyrtare për ndeshjen Manchester United – Copenhagen.

Manchester United dhe Copenhagen vihen përballë njëra tjetrës në kuadër të Ligës së Evropës, në fazën çerekfinale.

Kjo ndeshje do të caktojë skuadrën që do të arrijë në gjysmëfinale.

Ndeshja luhet në Gjermani, në qytetin e Koln, me fillim nga ora 21:00.

Shpërndaje në: