Formacionet zyrtare: Milan – Lazio

Periskopi.com Sporti

Janë publikuar formacionet zyrtare për ndeshjen Milan – Lazio.

‘Rossoneri’ luajnë para tifozëve të tyre, në kuadër të xhiros së tretë në Serie A, shkruan Periskopi.

Tri pikët do të jenë mjaft të vështira, kur dihet se përballë Milani do të ketë skuadrën e Lazios.

Ndeshja mes Milan dhe Lazio luhet me fillim nga ora 18:00.

Më poshtë mund t’i shihni formacionet zyrtare të dy skuadrave për këtë ndeshje. /Periskopi/

Milan:

Lazio: