Formacionet zyrtare: Milan – Sassuolo

Periskopi.com Sporti

Janë publikuar formacionet zyrtare për ndeshjen Milan – Sassuolo.

Milan luan në shtëpi këtë xhiro në Serie A, kur pret Sassuolon, shkruan Periskopi.

‘Rossoneri’ kërkojnë tri pikët për të mbajtur distancën me Inter dhe hapin me Napolin.

Ndeshja mes Milan dhe Sassuolo luhet me fillim nga ora 15:00.

Më poshtë mund t’i shihni formacionet zyrtare për këtë ndeshje.

Milan: Maignan; Florenzi, Kjaer, Romagnoli, Theo Hernandez; Bennacer, Bakayoko; Saelemaekers, Brahim Diaz, Leao; Ibrahimovic /Periskopi/