Formacionet zyrtare: Real Madrid-Real Sociedad

Periskopi.com Sporti

Sonte nga ora 21:00 do të luhet ndeshja mes Real Madridit dhe Real Sociedadit në kuadër të La Ligas.

Dy skuadrat tashmë kanë publikuar formacionet zyrtare.

Real Madrid: Courtois, Asensio, Casemiro, Mariano, Isco, Kroos, Lucas Vasquez, Mendy, modric, Nacho dhe Varane.

Sociedad: Remiro, Gorosabel, Guevara, Isak, Le Normand, Monreal, Oyrzabal, Portu, David Silva, Zubeldia dhe Zubimendia.

Shpërndaje në: