Formacionet zyrtare: Roma – Sassuolo

Periskopi.com Sporti

Janë publikuar formacionet zyrtare për ndeshjen Roma – Sassuolo.

Jose Mourinho bën sonte ndeshjen e 1000-të si trajner, dhe kjo ndeshje do të shënohet në ‘Stadio Olimpico’, shkruan Periskopi.

Roma do të kërkojë tri pikët ndaj Sassuolo, për ta bërë edhe më të bukur mbrëmjen për trajnerin.

Roma dhe Sassuolo përballen me fillim nga ora 20:45.

Më poshtë Periskopi ua përcjell formacionet zyrtare për këtë ndeshje. /Periskopi/

Roma:

Sassuolo:

Shpërndaje në: