Formacionet zyrtare: Roma – Torino, Vojvoda titullar

Periskopi.com Sporti

Janë publikuar formacionet zyrtare për ndeshjen Roma – Torino.

Roma luan në shtëpi përballë Torinos, në një ndeshje ku tri pikët janë shumë të vështira, shkruan Periskopi.

Skuadra e Mourinho shihet si favorite e lehtë në këtë ndeshje, por gjithçka vendoset në fushën e blertë.

Ndeshja mes Romës dhe Torinos luhet me fillim nga ora 18:00.

Më poshtë Periskopi ua përcjell formacionet zyrtare për këtë ndeshje. /Periskopi/

Roma:

Torino: