Formacionet zyrtare: Southampton – Liverpool

Formacionet zyrtare: Southampton – Liverpool

Skuadra e Southampton sonte takohet me Liverpoolin.

Southampton dhe Liverpool ballafaqohen me fillim nga ora 20:45, në kuadër të xhiros së parafundit të Premierligës.

Pas barazimit të Cityt në vikend, Liverpool tenton fitoren dhe afrimin në vetëm një pikë ndaj vendit të parë.

Liverpool ka bërë shumë ndryshime në formacionin zyrtar, kurse tek Southampton Broja e nis nga minuta e parë.

Pak para ndeshjes janë publikuar edhe formacionet zyrtare:

 

 

 

Shpërndaje në: