Formacionet zyrtare: Spanjë – Francë

Periskopi.com Sporti

Janë publikuar formacionet zyrtare për ndeshjen Spanjë – Francë.

Spanja dhe Franca takohen në finalen e Ligës së Kombeve, në stadiumin ‘San Siro’ në Milano, shkruan Periskopi.

Ndeshja mes Spanjës dhe Francës luhet me fillim nga ora 20:45.

Për këtë ndeshje tashmë janë publikuar edhe formacionet e zgjedhura nga Luis Enrique e Didier Deschamps.

Më poshtë Periskopi ua përcjell formacionet zyrtare. /Periskopi/