Formacionet zyrtare: St Etienne – PSG

Periskopi.com Sporti

Janë publikuar formacionet zyrtare për ndeshjen St Etienne – PSG.

Paris Saint Germain luan në udhëtim kundër St Etienne, në kuadër të Ligue 1, shkruan Periskopi.

Parisienët vijnë në këtë ndeshje pas humbjes së pësuar nga Man City në Champions League dhe kërkojnë tri pikët.

Messi luan startues, një ditë para ditës kur pritet të marrë Topin e Artë numër 7.

Shikoni formacionet zyrtare më poshtë.

PSG: Donnarumma – Hakimi, Marquinhos, Ramos, Bernat – Danilo, Gueye – Di Maria, Messi, Neymar – Mbappé.

St Etienne: Green – Sissoko, Nadé, Kolodziejczak, Trauco, Maçon – Camara, Aouchiche, Boudebouz – Bouanga, Khazri. /Periskopi/