Formacionet zyrtare: Tottenham – Chelsea

Periskopi.com Sporti

Janë publikuar formacionet zyrtare për ndeshjen Tottenham – Chelsea.

Chelsea luan në udhëtim kundër skuadrës së Tottenham, në kuadër të xhiros së pestë në Premier League, shkruan Periskopi.

Derbi londinez pritet të jetë tejet interesant, me të dy skuadrat që kërkojnë tri pikët. ‘Blutë janë favoritë të lehtë në këtë takim.

Ndeshja mes Tottenham dhe Chelsea luhet me fillim nga ora 17:30.

Më poshtë Periskopi ua përcjell formacionet zyrtare për këtë ndeshje. /Periskopi/

Spurs:

Chelsea:

Shpërndaje në: