Formacionet zyrtare: West Ham – Man City, Haaland nga minuta e parë

Periskopi.com Sporti

Sonte me fillim nga ora 17:30 do të zhvillohet takimi ndërmjet West Hamit dhe Manchester Cityt, duel ky në kuadër të xhiros së parë në Premierligë.

Guardiola fillon ndaj West Hamit me gjithë ‘armatën’ që e ka në dispozicon, shkruan Periskopi.

Në sulm, Guardiola ka filluar me Erling Haaland, Grealish dhe Foden.

Shikoni formacionin e të dyja skuadrave: