Formacionet zyrtare: Shkupi – Ballkani

Formacionet zyrtare: Shkupi – Ballkani

Sonte luhet ndeshja mes Shkupit dhe Ballkanit në kuadër të Play Offit për kualifikim në grupet e Conference League.

Shkupi dhe Ballkani takohen sonte me fillim nga ora 21:00 në stadiumin “Todor Proeski“.

Para fillimit të takimit janë publikuar formacionet zyrtare.

Ja 11’shet startuese:

Shpërndaje në: