Formacioni i kombinuar mes Chelseat dhe Liverpoolit

Periskopi.com Sporti

Sonte me fillim nga ora 21:00 në Stamford Bridge zhvillohet derbi i javës së pestë në Premier Ligë ndërmjet Chelseat dhe Liverpoolit.

Tabloidi ‘Goal’ ka publikuar një formacion të përbërë nga yjet e të dyja skuadrave në fjalë, formacion të cilin e dominojnë londinezët me gjashtë lojtarë.formacioni liverpool-chelsea