Formacioni zyrtar i Kosovës

Periskopi.com Sporti

Edhe trajneri Bernard Challendes ka publikuar formacionin zyrtar për ndeshjen ndaj Maltës, që luhet sonte me fillim nga ora 20:45.

Kosova vjen pas një barazimi dhe një fitore, me Azerbajxhanin respektivisht Ishujt Faroe dhe gjendet në pozitën e parë me katër pikë.

Ja formacioni që ka vendosur Challendes për sonte./Periskopi/

No automatic alt text available.

Shpërndaje në: