Foto të rralla të VIP-ave pa grim, totalisht ndryshe nga si shfaqen në ekran

Periskopi.com Zoya

Në shumicën e rasteve yjet e famshëm i shohim të kuruar në detaje, me një lëkurë të freskët, flokë perfektë dhe grim të pacen. Ata kanë një skuadër të tërë që kujdeset për imazhin e tyre, në mënyrë që të jenë gjithmonë në superformë para publikut. Megjithatë, në jetën e përditshme jo gjithmonë ndodh të jenë ashtu.

Në fakt, në përditshmëri të famshmit janë si ne njerëzit e zakonshëm – ndonjëherë zgjohen pa dëshirë për t’u grimuar, për t’u krehur apo kuruar.

Por si të famshëm që janë, s’mund t’u shpëtojnë fotove të paparacëve. Në fotot e mëposhtme, yjet e njohur nuk ngjajnë aspak me ata që jemi mësuar të shohim në ekran, nën magjinë e dritave dhe grimit profesional.

SCARLETT JOHANSSON

JULIA STILES

JENNIFER ANISTON

BEYONCE

OLIVIA WILDE

ADELE

ANGELINA JOLIE

TYRA BANKS

MILA KUNIS

JOAN RIVERS

GISELE BÜNDCHEN

MADONNA

KATIE HOLMES

SOFIA VERGARA

JENNIFER LOPEZ

PAMELA ANDERSON

Shpërndaje në: