Fotot nudo të Bleonës, ja si e ‘tallin’ fansat këngëtaren (Foto +18)

Periskopi.com Showbiz

Këngëtarja e njohur Bleona Qereti gjithmonë ka dalluar për format e saj të mirë.

 

Ditën e sotme ajo ka publikuar në Instagram një foto nudo dhe sigurisht mund të dallojmë lehtësisht format dhe pamjen e saj fizike të mirë por fansat e kanë kryqëzuar nëpërmjet komenteve.

Duhet të theksojmë se fotoja e Bleonës është bërë vite më parë e sot ajo e ka ripostuar sërish. Në fakt kjo nuk është pritur shumë mirë nga ndjekësit, të cilët e kanë kryqëzuar këngëtaren nëpërmjet komenteve.

“Do të thoja që dukesh bukur, por a po të humbet besimi tek vetja sepse siç e shikon je duke postuar foto të vjetra, kur ke qenë më mirë”.- shkruan një ndjekës i saj duke nënkuptuar se Bleona poston foto të vjetra pasi ka humbur besimin për atë ç’ka ajo është sot.

Por a është e vërtetë kjo? Mbetet për tu parë sesi do të reagojë Bleona pas këtij komenti…/Blitz.al/