Franca katër gola epërsi, shënon Benzema

Periskopi.com Sporti

Është shënuar edhe goli i katërt në ndeshjen Francë – Kazakistan.

Franca ka një epërsi prej 4:0, me tri gola të Mbappe dhe një tashmë të Benzema, shkruan Periskopi.

Benzema shënoi në minutën e 55′, pas asistimit të Theo.

Shikoni golin më poshtë. /Periskopi/

GOLI KËTU.