France Football konfirmon triumfin e Messit përmes një video misterioze?

Periskopi.com Sporti

Edhe France Football duket se tashmë ka konfirmuar triumfin e Lionel Messi në garën për Topin e Artë.

Lionel Messi shihet si favorit për të fituar trofeun më prestigjioz individual. Kjo do të ishte hera e shtatë për të.

France Football ka publikuar një video interesante për ceremoninë e Topit të Artë. Një video që shfaq Topin e Artë. Por, diçka misterioze duket se zbulon fituesin.

Fotografia lëviz gjashtë herë dhe lëshon gjashtë zhurma, kurse hera e shtatë ndalet në gjysmë, vëren Periskopi.

Ky duket si një mesazh i koduar nga France Football, për të zbuluar fituesin, pa e zbuluar atë. /Periskopi/