Françeska Jaçe ‘ngrit’ temperaturat në setin e ri, pozon pa reçipeta

Periskopi.com Showbiz

Françeska erdhi joshëse në fotografitë e fundit.

Françeska Jaçe arriti sërish të marrë vëmendjen e ndjekësve me fotografitë e fundit, shkruan lajmi.net.

Modelja, së fundi ndau me ndjekësit disa imazhe, ku u shfaq e veshur me një këmishë rozë.

Nën të nuk kishte veshur asgjë, ndërsa vuri në fokus gjoksin dhe barkun e sheshtë teksa mori poza para kamerës.

“Rrëshqitni fotot në vazhdim për tu zhveshur pak”, ka shkruar ajo, teksa mori komente të shumta nga ndjekësit.

Shpërndaje në: