‘Frikësohet’ De Gea, gjen sozinë e tij në Angli

Periskopi.com Sporti

Portieri i Manchester United, David De Gea duket se e ka gjetur sozinë e tij. Bëhet fjalë për trajnerin e Ros Kauntit, Stuart Ketlell që ka ngjashmëri të frikshme me spanjollin.

Ka qenë vetë De Gea që ka postuar një foto të Ketlell në rrjetet sociale ku dhe shpreh habinë për ngjashmërine e madhe mes tyre.

I pari që reagoi në postimin e portierit spanjoll ka qenë shoku i skuadrës tek Mançester Junajtid, Markus Rashford që është shkrirë së qeshuri, si jo pak njerëz të tjerë që kanë parë postimin.

 

Shpërndaje në: