Futbollisti egjiptian i shkruan Ismet Munishit, ja çfarë i kërkon

Periskopi.com Sporti

Një futbollist egjiptian me emrin, Mohamed Khaled, i ka shkruar trajnerit të Ballkanit, Ismet Munishit, në rrjetin social facebook.

Munishi kishte postuar një fotografi me Arbër Hoxhën, ndërsa në hapësirën për komente kishte komentuar lojtari nga Egjipti.

“Përshëndetje Zotëri. Unë jam një futbollist egjiptian dhe dua të komunikoj me ju. ju lutem. Ismet Munishi”, ka shkruar Khaled.

Pas këtij komenti, nuk dihet nëse tekniku prishtinas është ven në kontakte me të, por vetëm i ka pëlqyer komentin egjiptianit.

Shpërndaje në: