Futbollisti slloven nuk përmbahet – Bën gjestin pas ndeshjes që ‘çoi në këmbë’ një Serbi

Periskopi.com Sporti

Ndeshja ndërmjet Sllovenisë dhe Serbisë, e zhvilluar mbrëmë në Lubjanë, ka qenë e zjarrtë.

Ky duel përfundoi baraz, 2:2, por pas përfundimit të tij u panë skena të pahijshme.

Jasmin Kurtiq u është përgjigjur tifozëve serbë, që i vërshëllenin atë me shokë.

Futbollisti slloven nuk u përmbajt fare, ai kapi organin gjenitali dhe i’u drejtua tifozëve serb.

VIDEO