Futbollisti turk shënon gol të pabesueshëm – Kalon 4 futbollistë kundërshtar

Turqia është në avantazh ndaj skuadrës së Lituanisë.

Ishte një super gol i realizuar nga Sinik.

Ai bëri disa lëvizje fantastike, duke dribluar disa futbollistë dhe në fund duke gjetur rrugën e golit.

Rezultati tashmë është 0 me 1.

VIDEO

-->

MË SHUMË PËR

TE FUNDIT