Gabim në mbrojtje – Qipro i shënon Kosovës

Gabim në mbrojtje – Qipro i shënon Kosovës

Vjen goli i pestë në takimin ndërmjet, Kosovës dhe Qipros, duel ky në kuadër të rundit të fundit për edicionin e sivjetëm në Ligën e Kombëve.

Golin e parë për Kombëtaren e Qipros e ka shënuar Roberge në minutën e 81’të të takimit, shkruan Periskopi.

Rezultati aktual i takimit 4:1.

VIDEO

Shpërndaje në: