Gary Cahill ‘i falë’ golin Chelseat, rrëzohet keq duke e ndjekur Willianin dhe e pëson

Periskopi.com Sporti

Chelsea ka kaluar në epërsi si mysafir i skuadrës së papërshtatshme, Crystal Palace.

Olivier Giroud ka shënuar në minutën e gjashtë të ndeshjes, pas asistimit nga Willian.

Gary Cahill pësoi një dëmtim duke e ndjekur brazilianin, i cili i vetëm para portës, gjeti francezin që shënoi për 1-0.

Shikoni më poshtë golin. /Periskopi.com/

Shpërndaje në: