Gary Neville kritikon fanellën e re të Man United

Periskopi.com Sporti

Legjenda e Old Trafford, Neville nuk u impresionua nga modeli dhe shkroi në llogarinë e tij në Twitter për t’i bërë ndjenjat e tij të qarta.

‘Unë kam tendencë të dua çdo veshje shtëpie të United por nuk më pëlqen aspak kjo! (Nëse është komplet shtëpiak).

‘Sponsori nuk është i duhur, krahët nuk janë të drejtë dhe thjesht ndihen themelor pa shkelur në trashëgimi. . ‘

Opinioni i mbështetësit në përgjigje të Neville ishte i përzier, megjithatë, me disa pëlqyen modelin dhe të tjerët ranë dakord me ish-lojtarin e kthyer në ekspertin e Sky Sports.

 

Shpërndaje në: