Gashi imiton të folurin e Albin Kurtit: S’kishe qysh me u marrë vesh me ta

Periskopi.com Lajme

Arben Gashi i LDK’së deklaron se sa ishin në koalicion e kishin problem të merreshin vesh me Albin Kurtin e VV’së, transmeton Periskopi.

‘’S’kishe qysh me u marr vesh me ta. Ai thojke jo se unë nuk shkoj aty ky ka harta dhe torta mbi harta. Hajde flasim në partner koalicioni, cka është kjo kështu’’, ka thënë Gashi duke imituar të folurin e Kurtit.

‘’Jo se unë kur shkoj atje, atje mua do të më detyrojnë ta nënshkruaj. Tash cka me t’ba’’, pyet Gashi në një emision televiziv.PERISKOPI

 

Shpërndaje në: