Gashi: Lumir Abdixhiku dhe Memli Krasniqi, janë fituesit e këtyre zgjedhjeve

Periskopi.com Lajme

Analisti Dardan Gashi i pyetur në debat plus se kush fitoi në këto zgjedhje, ai u përgjigjur  shkurt, përcjell Periskopi.

“Lumir Abdixhiku e Memli Krasniqi, humbës është Albin Kurti“

Sipas tij reforma e këtyre dy partive brenda ka sjellur këto rezultatete për këto dy parti./Periskopi