Gaxherri e bën për pesë pare Ramabajën: Rrezik që s’je në VV dhe e përfaqëson kështu çdo natë

Periskopi.com Lajme

Besa Gaxherri nga LDK e ka bërë për pesë pare, siç thotë populli Sadri Ramabajën që thirret si analist, transmeton Periskopi.

‘’Rrezik që s’je në VV dhe e përfaqëson kështu cdo natë. Sepse të flasësh për parti politike, sidomos për LDK’në që e përfaqësoj unë, me këso lloj konspiracionesh nuk e bëjnë intelektualët e profesorët. Duhet me pasë pak bazë analiza’’, i tha Gaxherri atij në Pressing.

‘’Jam profesor i analizës’’, ia ktheu Ramabaja.

”Jo me e lëshu hajt po foli dicka. Po kjo ju ka funksionu juve VV’së. Tjetër është me folë cka ke ni ’’,shtoi Gaxherri.

‘Jo me lëshu një fjalë se ndoshta e dëmtoj këtë subjekt politik’’, tha Gaxherri./PERISKOPI/