Gazeta spanjolle: Ancelotti mund ta pranojë Brazilin

Gazeta spanjolle: Ancelotti mund ta pranojë Brazilin

Pas botërorit të Katarit dhe shkarkimit të trajnerit të Brazilit, kishte fjalë se Carlo Ancelotti mund të ishte zëvendësuesi i tij.

Ndonëse asnjëherë nuk u përmend nga Ancelotti, gazeta spanjolle Geglobo shkruan se trajneri aktual i Realit mund të konsiderohet si trajner i ri i Brazilit, shkruan Periskopi.

Gazeta shton tutje se Carlo Ancelotti nuk do të ishte kundër largimit nga Real Madrid për t’u bërë trajner i Brazilit.

Shpërndaje në: