Gazetari i njohur e krahason Nasim Haradinajn me një mëzat: E paska thy grazhdin

Periskopi.com Lajme

Gazetari i njohur Parim Olluri sapo ka bërë një status në lidhje me incidentin që e pati Nasim Haradinaj në studiot e TV Dukagjinit.

Ky i fundit e theu një xham deri sa po debatonte me të ftuarit e tjerë, në një debat që e eklipsoi praninë e Albin Kurtit në një televizion tjetër.

Ai foli për gjykimin që po i bëhet luftës bashkë me Gani Gecin, Hisen Berishën, Daut Haradinajn e Milaim Zekën, shkruan Periskopi.

Në një moment të emisionit, shihet një xham i thyer pikërisht në pjesën ku po rrinte ulur Haradinaj.

Ky i fundit vazhdimisht bënte me duar dhe ngritej nga vendi ku ishte ulur duke bërtitur e duke gulçuar në drejtim të të ftuarve të tjerë.

Kjo është komentuar me një gjuhë mjaft të ashpër nga Olluri, që ka thënë shkurt “E paska thy grazhdin tuj u byrytë në studiu” duke e krahasuar kësisoj me një mzat ose edhe viç duke e ilustruar edhe me një fotografi.

Shpërndaje në: