Gent Cakaj në Paris takon këshilltarin e Macronit

Periskopi.com Lajme

Ministri në detyrë për Evropë dhe Punë të Jashtme Gent Cakaj, ka takuar këshilltarin e presidentit francez Emmanuel Macron.

Gjatë takimit Cakaj ka diskutuar një varg çështjesh që kanë të bëjnë me integrimin e Shqipërisë në Bashkimin Evropian.

Sot në Paris pata një takim shumë të frytshëm me mikun tim personal dhe Këshilltarin e Presidentit Macron për Çështjet…

Gepostet von Gent Cakaj am Donnerstag, 14. November 2019

Shpërndaje në: