Gërvalla sulmon LDK’në: Agim Veliu ishte ai që do ta eksplodonte Qeverinë Kurti

Periskopi.com Lajme

Donika Gërvalla, tashmë kandidate për deputete nga lista e Vetëvendosjes ka hedhur kritika të mëdha ndaj LDK’së dhe udhëheqësve të saj, transmeton Periskopi.

Ajo në veçanti për Agim Veliun ka thënë disa fjalë, duke komentuar edhe qeverisjen me Vetëvendosjen.

‘’Agim Veliu ishte ai që do ta eksplodonte atë Qeveri. Ashtu edhe ndodhi. Agim Veliu hyri me mision në Qeverinë Kurti’’, ka thënë ajo në në emision.

‘’LDK sa më shuëm vite që kaluan u bë e ngjashme me AAK, PDK etj./PERISKOPI/

Shpërndaje në: