Geti i gatshëm për koncerte: A po këndojmë këtë verë a jo?

Periskopi.com Showbiz

Getoar Selimi duket se po pret me padurim rikthimin në mbrëmje muzikore.

Getoar Selimi si shumë artistë të tjerë gjatë kësaj periudhe ka pezulluar të gjitha planet për koncerte e mbrëmje muzikore, shkruan lajmi.net.

Së fundi, ai ndau me ndjekësit një fotografi, në mbishkrimin e së cilës shkroi “A po knojme n’ket vere a jo?”

Me këtë, ai tregoi se është i gatshëm për rikthim në skenë, posa të jepet leja për koncerte me fazat lehtësuese që qeverisë.

Kujtojmë se “Moti” titullohet projekti i fundit muzikor nga Geti në bashkëpunim me Onatin dhe Shaolin Gang.

Shpërndaje në: