Giggs: Dua që ky yll i Realit të transferohet te United

Legjenda e Manchester United, Ryan Giggs dëshiron që një yll i Real Madridit të transferohet në Old Trafford.

Periskopi.com Sporti

Bëhet fjalë për mesfushorin Luka Modric, të cilin uellsiani do të donte ta shihte te 20 herë kampioni i Premier Ligës.

“Kroacia ka shumë futbollistë të mirë dhe ai që më pëlqen së tepërmi është Modric”, tha Giggs.

“Do të më pëlqente ta shihja duke u transferuar te Manchester United”, shtoi ai. /Periskopi.com

Shpërndaje në: