Giroud ia bën ‘natën e mirë’ Kroacisë që luftoi shumë – shënon për 4-2

Periskopi.com Uncategorized

Kombëtarja e Franca ka shënuar edhe golin e katërt kundër Kroacisë dhe tash po avancon 4-2.

Olivier Giroud është ai që ka shënuar së fundmi nga penalltia në minutën e 76-të.

Shikoni golin më poshtë. /Periskopi.com/

 

Shpërndaje në: