Giroud shënon gol – Milani afër titullit

Periskopi.com Sporti

Vjen goli i parë në takimin ndërmjet Sassuolo dhe AC Milan, duel ky në kuadër të xhiros së fundit në Seria A.

Golin e parë dhe të epërsisë për klubin e Milanit e ka shënuar, Giroud në minutën e 17’të të takimit, shkruan Periskopi.

Rezultati aktual i takimit është 0:1.

VIDEO