Gjakovari dhunon seksualisht dhe fizikisht gruan e tij

Periskopi.com Lajme

Një rast i dhunës seksuale dhe dhunës në familje është raportuar në Gjakovë.

Policia e Kosovës ka njoftuar se ka arritur që të arrestojë një person në qytetin e Gjakovës, pasi që i njëjti ka ushtruar dhunë seksuale dhe fizike ndaj bashkëshortes së tij.

Sipas njoftimit, ka qenë vetë viktima ajo që e ka raportuar rastin në polici.

Në lidhje me këtë rast është arrestuar i dyshuari dhe me urdhër të prokurorit i njëjti është dërguar në mbajtje për 48 orë.

Shpërndaje në: