Gjendet i vdekur një person në Gjilan

Periskopi.com Lajme

Një person është gjetur i vdekur në shtëpinë e tij në Gjilan. Policia po e cilëson si vdekje të dyshimtë, andaj me urdhër të prokurorit trupi i tij është dërguar për obduksion.

“Është raportuar se viktima mashkull është gjetur i vdekur në shtëpinë e tij. Në vendi e ngjarjes kanë dalë të gjitha njësitë përkatëse policore dhe ekipi i mjekësisë ligjore. Me urdhër të prokurorit trupi i pajetë i viktimës është dërguar në IML për obduksion”, thuhet në raportin e Policisë së Kosovës.

Shpërndaje në: