Gjilani-Dukagjini: Pjesa e parë mbyllet me këtë rezultat

Periskopi.com Sporti

Ka përfunduar pjesa e parë e ndeshjes së vlefshme për xhiron e tretë në Superligën e Kosovës në futboll.

Bëhet fjalë për ndeshjen mes Gjilanit dhe Dukagjinit në stadiumin e qytetit në Gjilan.

Nuk pati gola në intervalin e parë, teksa të dy skuadrat luftojnë për pikë në këtë fillim kampionati.

Vendasit kanë marrë katër pikë nga dy sfidat e para, derisa klinasit kanë barazuar në një takim dhe kanë humbur në një tjetër.

Sidoqoftë, 0-0 rezultati pas pjesës së parë. /Periskopi.com/

Shpërndaje në: