Gjithçka e barabartë në finalen e madhe të Kupës së Italisë

Periskopi.com Sporti

Vjen goli i katër në takimin ndërmjet Juventusit dhe Interit në Kupën e Italisë.

Golin e dytë dhe të barazimit për klubin e Interit e ka shënuar Calhanoglu nga pika e bardhë në minutën e 80’të të takimit, shkruan Periskopi.

Rezultati aktual i takimit është 2:2.

VIDEO