Gjithçka gati për ndeshjen Irlandë e Veriut – Kosovë, stadium po mbushet

Gjithçka gati për ndeshjen Irlandë e Veriut – Kosovë, stadium po mbushet

Për pak minuta pritet të fillojë takimi ndërmjet Irlandës së Veriut dhe Kosovës, duel ky në kuadër të rundit të pestë të Ligës së Kombëve.

Tani gjithçka duket se është gati në stadiumin  Belfast të Irlandës së Veriut, shkruan Periskopi.

Nga një video që është publikuar direkt nga stadiumi atje, shihet se njerëzi tashmë kanë filluar t’i zënë ulëset.

Ndeshja nis me fillim nga ora 18:00 dhe shpresojmë për fitore nga djemt tanë.

Kutjojmë se për këtë ndeshje janës shitur të gjitha biletat.

VIDEO

Shpërndaje në: