Gjuajtje me armë në tubimin e VV-së, në prezencën e deputetit Enver Dugolli

Periskopi.com Lajme

Në tubimin e Vetëvendosjes në fshatin Gllanasell në komunën e Drenasit, një person është parë teksa po gjuante me armë brenda ambienteve të mbyllura, raporton Gazeta Insajderi.

Në tubimin zgjedhor të Lëvizjes Vetëvendosje në fashatin Gllanasell të Komunës së Drenasit, një qytetar ka gjuajtur me armë në ambientin e mbyllur.

Në këtë tubim prezent ishte edhe deputeti i Lëvizjes Vetëvendosje, Enver Dugolli.

Enver Dugolli ushtronte detyrën e zëvendësministrit të Mbrojtjes, por nëpërmjet një letre drejtuar kryeministrit Kurti, ai kishte kërkuar që të lirohet nga të gjitha detyrat dhe përgjegjësitë e përcaktuara nga vendimi paraprak për emërimin e tij, në mënyrë që të bëhej deputet.

Kujtojmë se Fejzi Kiqina është kandidati i Lëvizjes Vetëvendosje për kryetar të Komunës së Drenasit.