Gjuajtje me armë zjarri në Lipjan – plagosen dy persona

Periskopi.com Lajme

Të hënën rreth orës 21:40 në mbrëmje janë plagosur dy presona në Lipjan si pasojë e të shkrepurave me armë zjarri.

Lajmin e ka konfirmuar zëdhënësi i Policisë, Daut Hoxha, i cili ka bërë të ditur se të plagosurit janë dërguar për trajtim mjekësor në spital.

“Të hënën rreth orës 21:40 në mbrëmje, është raportuar për dy persona të plagosur në Lipjan, të cilët janë dërguar për trajtim mjekësor”.

“Policia me njësitet e saj iu ka përgjigjur rastit dhe është në proces të ndërmarrjes së veprimeve operative dhe hetimore në funksion të sqarimit të plotë të rrethanave dhe motivit të këtij incidenti”.

Shpërndaje në: