Gjykata e refuzon ankesën e Barcelonës për ta regjistruar Gavin

Gjykata e refuzon ankesën e Barcelonës për ta regjistruar Gavin

Ankesa e Barcelonës për të regjistruar Gavi është refuzuar në gjykatë.

Kjo do të thotë se ai do të kthehet në një kontratë të të rinjve dhe do të humbasë fanellën e tij me numër 6’të, shkruan Periskopi.

Kontrata e të rinjve përfshin gjithashtu një klauzolë që e lejon atë të largohet i lirë në verë. Barça do të apelojë më tej.

Shpërndaje në: