Gjyste Vulaj fotografon komplet trupin, vë në pah gjoksin bombastik (Foto)

Periskopi.com Showbiz

Gjyste Vulaj është njëra ndër artistet më të dashura për publikun.

Ajo është tejet aktive në rrjete sociale, e cila publikon imazhe dhe video të llojllojshme me ndjekësit, shkruan lajmi net.

Imazhi që na ka befasuar të gjithëve është kur vë në pah format trupore në një fustan të shkurtër të kuq. “#fustani i shkurtër i kuq”, ka shkruar ajo.

Gjyste ka kohë që nuk ka sjell ndonjë projekt të ri muzikor por që këtë verë ka qenë aktive me ahengje të ndryshme në Kosovë.

Për çka komentohet janë edhe format trupore bombastike e cila sfidon edhe artistet e reja të estradës.

View this post on Instagram

#redminidress

A post shared by Gjyste Vulaj Official (@gjystevulaj) on

Shpërndaje në: