Gol i Musialas për Bayernin ‘çmend’ komentatorin francez, goditja e tij ishte e saktë

Gol i Musialas për Bayernin ‘çmend’ komentatorin francez, goditja e tij ishte e saktë

Vjen goli i parë në takimin ndërmjet Bayernit dhe Wolfsburgut, duel ky në kuadër të xhiros së dytë në Bundesligë.

Golin e parë dhe të epërsisë për bavarezët e ka shënuar, Musiala në minutën e 33’të të takimit, shkruan Periskopi.

Rezultati aktual i takimit është 1:0.

VIDEO

Shpërndaje në: