Goldie Hawn, 70 vjeç, në formë perfekte (Foto)

Goldie Hawn, 70 vjeç, në formë perfekte (Foto)

Aktorja 70 vjeçare është shfaqur në formë perfekte teksa drejtohej për në Pacific Palisades në Los Anxhelos këtë të martë.

Ylli i Hollywood, kishte veshur një kanatiere të zezë pa recipeta poshtë saj, dhe streçe me detaje ushtarake.

39F740C200000578-3896702-image-m-45_1478079906179   39FA4CF400000578-3896702-image-a-37_1478079856124

39FA4DA900000578-3896702-image-m-53_1478080013363

Shpërndaje në: