Goli që ka shënuar në Zhegrova në minutën e fundit për ta shpëtuar Baselin, është thjesht magjik

Periskopi.com Sporti

Edon Zhegrova ka shënuar një gol absolutisht drithërues për Baselin kundër Sionit.

Kosovari realizoi në minutën e 90-të për t’ia siguruar fitoren gjigantit zvicëran dhe e bëri me stil, pasi shkatërroi dy mbrojtës dhe qëlloi nga një distancë e jashtëzakonshme.

Shikoni më poshtë. /Periskopi.com/